Kargolama

Web sitemizden vereceğiniz tüm siparişlerde Türkiye ile beraber, 6 kıtada 128 ülkeye   gönderim hizmetimiz bulunmaktadır.

Tüm siparişleriniz ödeme onayı alındıktan 1 ile 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Yurt içi siparişlerde ürünün size teslim süresi bulunduğunuz şehre göre değişmekle beraber, Ankara içi siparişlerinizde ürün kargoya verildikten sonra 1 iş günü, Ankara dışı siparişlerde ise genelde 3-5 iş günüdür. Gün içerisinde saat 13:00’den önce verilen siparişler aynı gün, saat 13:00’den sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir.

Yurtdışı siparişlerde ise, teslimat süresi yine kargo firmasına ve siparişin teslim edileceği ülkeye göre değişmek kaydıyla, en az 7 en çok 30 iş günüdür.

Yurt dışı kargo ücretleri, aldığınız ürünlerin ağırlığı ve belirlediğiniz teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Tüm kargolarımız antlaşmalı olduğumuz özel kargo şirketleri ile gönderilmektedir.

Yurt içi siparişlerde kargo ödemesini teslimat sırasında yapabilmekle beraber, yurt dışı siparişlerde kargo ödemesini sipariş sırasında peşin olarak ödemeniz gerekmektedir.

Yurt dışı kargo ücretleri her firma için kendi tarifesinde olup kargo ödemeleri sipariş ödemesiyle beraber peşin ödendiğinde  fiyat farklılıkları oluşabilir. Oluşabilecek bu fiyat farklılıklarını bilerek sipariş vermeniz gerekmektedir.
 

EKONOMİK KARGOLAMA

PTT Kargo: En fazla 15-45 günde teslimat (araç yada gemi ile kargolama)
 

STANDART KARGOLAMA

PTT Kargo: En fazla 7-30 günde teslimat (uçak ile kargolama)
 

JET KARGOLAMA

DHL ya da UPS Kargo: En fazla 7-10 günde teslimat (uçak ile kargolama)

Yükleniyor...